Ledri Vula feston sot ditëlindjen, Poem Blu i këndon për ditëlindje (VIDEO)

Ledri Vula feston sot ditëlindjen. Reperi mbush 36 vjeç, ku nuk munguan urimet e shumta nga miqtë, fansat dhe familjarët.

Partnerja e tij, Sara Hoxha e ka uruar me disa fotografi të papublikuara më parë, krahas së cilave ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen shoku im më i mirë”.

Megjithatë, reperi e ka marrë urimin më të bukur nga e bija e vogël, Poem Blu.

Në një video të postuar në Instagram, vajza e reperit shfaqet duke i kënduar “Happy birthday to you” babi Ledrit, i cili këtë moment special e ka ndarë me të gjithë ndjekësit./albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)


Shtuar 10.07.2022 15:53