Lajme dhe spektakël, infermierja serbe nis të zhvishet para kamerave (VIDEO)

Teksa një mjeke në Serbi po jepte një intervistë live për masat anti-Covid dhe vaksinimin, gjatë momentit të transmetimit ndodh një incident qesharak.

Një infermiere që ndodhej pas saj, po zhvishej e po bëhej gati të vaksinohej, dhe merr kështu gjithë vëmendjen e kamerave.

Pas pamjeve të transmetuara live menjëherë komentuesit nuk nguruan të tallen me videon duke thënë: Ky do të jetë edicioni më i shikuar i lajmeve në televizionin RTS!/albeu.com


Shtuar 2.09.2021 16:02