Lajm i madh, Seria A rikthen tifozët, ja sa do jenë

Një lajm i madh vjen për tifozët e futbollit sidomos për ata të Serie A teksa agjencia Ansa e cila citon burime qeveritare bën me dije se nga 1 maji tifozët do të rikthehen në stadiume, shkruan Albeu.com.

Bëhet me dije gjithashtu se priten reth 1000 spektatorë në shkallët e stadiumit.

Kryeministri Draghi bëri hapjen e radhës edhe në botën e sportit.

Ndërkohë, që dhe Premier League do luajë javën e fundit me tifozë. /albeu.com/

 

 

 


Shtuar 16.04.2021 20:12