La të birin jashtë derisa vdiq nga i ftohti, nëna 39-vjeçare akuzohet për vrasje

Një grua 39-vjeç akuzohet për vrasjen e djalit të saj 7-vjeç pasi u gjet i vdekur në një shtëpi në Birmingham, 4 vjet më parë.

Laura Heath akuzohet për vrasjen e të birit dhe do të dalë sot para gjykatës.

Sipas autoriteteve, nëna e la djalin e saj në të ftohtë derisa pësoi atak kardiak, teksa tani akuzohet për mizori ndaj fëmijës dhe vrasje me dashje./albeu.com


Shtuar 15.07.2021 09:56