Kvaratskhelia dhe Rrahmani afrojnë me titullin Napolin

Napoli marshon drejt titullit në Serie A. Skuadra e Spalletit ka mposhtur 2-0 në shtëpi Atalantën me golat e Kvaratskhelia 60′ dhe Rrahmani 77′.

Kjo fitore e mban Napolin në vendin e parë me 68 pikë, 18 pikë larg Interit ndjekësit më të afërt.

Në ndeshjen e radhës, Napoli përballet në transfertë me Torinon. SHIKO GOLAT


Shtuar 11.03.2023 19:53