Kuvendi i PD, pas Markut edhe Ristanit “shuplakë” Bashës: Fshehja nga e verteta me metoden e strucit

Arben Ristani një nga kritikët e Lulzim Bashës pas humbjes së zgjedhjeve të 25 Prillit një një postim në “Facebook” ka komentuar, mbledhjen e Kuvendit Kombëtar demokrat ditën e djeshme shprehet se vendi ka nevojë për një opozitë të besueshme.

Ristani në postimin e tij shkruan se: fshehja nga e verteta me metoden e strucit, nuk do i coje larg.
Vendi ka nevoje uleritese per opozite te vertete dhe alternative te besueshme.Postimi i Ristanit:

“Drejtuesit e PD zhvilluan dje “Kuvendin”, per te analizuar vjedhjen e kundershtarit, duke mos gjetur forcen, kurajon dhe pergjegjshmerine, per te analizuar veten. Fshehja nga e verteta me metoden e strucit, nuk do i coje larg. Vendi ka nevoje uleritese per opozite te vertete dhe alternative te besueshme” shkruan Ristani.

Shtuar 18.07.2021 09:54

Tags: , ,