“Kuqezinjtë” nisin sot rrugëtimin për në Botëror, ky pritet të jetë formacioni i mundshëm i Rejas

Kombëtarja e Shqipërisë sonte nis aventurën e saj për para-kualifikimet në Kupën e Botës ‘Katari 2022’.

Ekipi i Edi Rejas përballet me Kombëtaren e Andorrës mbremjen e sotme nga ora 20 e 45.

 

 

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë për këtë takim tejet të rëndësishëm:

5-3-2/ Etrit Berisha; Elseid Hysaj, Ardian Ismajli, Marash Kumbulla, Berat Djimsiti, Ermir Lenjani; Ledian Memushaj, Nedim Bajrami, Klaus Gjasula; Myrto Uzuni, Armando Broja

Kujtojmë që pas Andorrës, ‘Kuqezinjtë’ kthehen në shtëpi dhe presin në ‘Air Albania’ Kombëtaren e Anglisë (më 28 mars).


Shtuar 25.03.2021 08:55