Kris arma në Shkodër, policia tregon çfarë ndodhi

Mbrëmjen e sotme qyteti i Shkodrës është tronditur sërish nga të shtënat me armë. Ngjarja ka ndodhur na lagjen “Guerrile”.

Përmes një informacioni për mediat, policia sqaron se ngjarja ndodhi rreth orës 20:05, në lagjen “Guerrile”, afër livadheve, një shtetas ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri, në ajër.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, kanë ngritur pika kontrolli, si dhe vijon krehja e zonës, për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit.

Njoftimi:

Rreth orës 20:05, në lagjen “Guerrile”, afër livadheve, një shtetas ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri, në ajër.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, kanë ngritur pika kontrolli, si dhe vijon krehja e zonës, për të bërë të mundur kapjen e autorit.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

/AlbEu.com/


Shtuar 28.03.2023 22:27