KQZ thirrje partive politike për votimin elektronik, ku dhe kur do të testohet (FOTO LAJM)

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve u ka bërë thirrje të gjitha partive politike që do të marrin pjesë në zgjedhjet e 25 Prillit, të ftojnë mbështetësit e tyre që të bëhen pjesë e testimit të votimit elektronik.

KQZ bën me dije se projekti pilot i votimit elektronik do të zhvillohet në shkollën ‘Qemal Stafa’ në kryeqytet, në datat 3-11 Prill.

Shtuar 31.03.2021 11:03