Kjo është makina e autorëve të vrasjes së dyfishtë në Astir (VIDEO)

Gjendet i djegur në Thumanë një mjet i tipit Toyota. Në vendngjarje ka shkuar policia dhe grupi hetimor.

Ende nuk dihet se çfarë është gjendur brenda mjetit.

Viktimat nga ky akt kriminal janë 32 vjeçari Erigres Mihasi dhe 26 vjeçari Armando Dumani, të cilët janë persona me precedentë të mëparshëm kriminalë.

Mësohet se trupat e tyre janë tërhequr nga vendngjarja dhe janë dërguar drejt morgut, ndërkohë që po kryhet një ekzaminim i plotë edhe i automjetit. /albeu.com/


Shtuar 13.11.2021 21:55