“Këtu te komisariati”, vajzat nxjerrin videon nga qelia dhe tallen me efektivët e policisë (VIDEO)

Në rrjet po qarkullon një video e dy vajzve të cilat janë shoqëruar në komisariat. Në pamje, shihet qartë që vajzave iu është lejuar telefoni teksa mbahen në qelitë e paraburgimit. Për më tepër ajo çfarë, bie më shumë në sy është fakti se vajzat tallen me punonjësit e policisë dhe këtë gjë e kanë theksuar edhe në video.

“Këtu te komisariati…”- dëgjohen të thonë vajzat, fjalët e të cilave nuk kuptohen mirë. Por, që sipas JOQ, vajzat në fjalë nuk kanë ngurruar as të ofendojnë efektivët.

“Përshëndetje JOQ, shiko si tallen gocat brenda në komisariat me policinë. Bëjnë video, story dhe shajnë, me telefon brenda,”- shkruan personi që ka dërguar videon në redaksinë në fjalë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)


Shtuar 18.06.2021 15:35

Tags: ,