Pamjet nga dasma e vajzës së Luçiano Boçit (VIDEO)

Vajza e ish-deputetit demokrat Luçiano Boçi, Enxhi Boçi, është martuar ditën e djehsme me biznesmenin Eri Doko.

Në dasmë ka pasur me qindra të ftuar nga bota e politikës, biznesit dhe medias, u çel me një vallëzim emocionues mes Luçiano Boçit me të bijën.

Dasma është organizuar dy ditë më parë me motive tradicionale të zonës së Elbasanit, me këngë e valle tradicionale.

 


Shtuar 4.09.2023 10:37