“Kemi 9 vite bashkë”, kur do të martohen Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha (FOTO LAJM)

Armina Mevlani, prej vitesh është në një lidhje dashurie me djalin e ish-kryeministrit, Sali Berisha, Shkëlzen Berishën. E duke qenë se po bëjnë 9 vite bashkë çifti shpesh pyeten nëse do të ketë një ceremoni martese.

“Po dasmë kur do kemi?”, e ka pyetur një ndjekëse Arminën në Instagram.

“Kemi pritur deri tani dhe e kemi marrë me qetësi sepse në një moment pandemie nuk ka qenë koha e duhur për ta shijuar siç duhet. Nuk kemi urgjencë sepse në fund të fundit është festë. Dhe ne kemi plot gati 9 vite bashkë”, është përgjigjur blogerja.


Shtuar 31.08.2021 09:39