Këmbimi valutor/ Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja?

Sot, më 06 maj 2024, dollari amerikan, blihet me 93 lekë dhe shitet me 94 lekë.

Euro blihet me 100.1 lekë dhe shitet 100.9 lekë.

Franga zvicerane, këmbehet në blerje me 102.3 lekë, ndërsa në shitje me 103.3 lekë.

Paundi britanik, blihet me 116.3 lekë dhe shitet me 117.3 lekë.

Dollari kanadez, sot në blerje këmbehet me 67.7 lekë, ndërsa në shitje me 69.2 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimin valutor, për të gjitha monedhat e huaja:


Shtuar 6.05.2024 07:58