Kandidati i PS kryeson në Kukës, Rama: Po kurorëzojmë një fitore shembullore

Kandidati i PS-së në Kukës Albert Halilaj po kryeson bindshëm zgjedhjet ndaj kandidatit të koalicionit “Bashkë Fitojmë” Emri Vata.

Rama shprehet se avantazhi i kandidatit të partisë së tij është i pakthyesgëm me pothuajse 3,000, do të thellohet ende deri në kurorëzimin e një fitoreje shembullore.

Postimi i Ramës:

Kur janë numëruar pak më shumë se gjysma e kutive të votimit, kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Kukësit ka një avantazh të pakthyeshëm prej thuajse 3000 votash, i cili do të thellohet ende deri në kurorëzimin e një fitoreje shembullore, që flet qartë për besimin dhe për pritshmërinë e qytetarëve kuksianë ndaj nesh, si edhe për detyrimin tonë të madh ndaj tyre, për të bërë shumë më shumë akoma për Kukësin

FALEMINDERIT KUKËS, FALEMINDERIT TË GJITHËVE./albeu.com


Shtuar 25.09.2023 09:26