Kaloi natën e ndërrimit të viteve në spital, Arbana reagon pas daljes

Moderatorja e njohur Arbana Osmani, ka reaguar 3 ditë pasi përfundoi në spital, për shkak të disa problemeve shëndetësore që pati djali i saj, Dielli.

Ajo ka bërë një postim në rrjetin social “Instagram”, ku falenderon të gjithë për mbështetjen për situatën e vështirë që kaloi.

Më tej, Arbana tregon se tashmë janë larguar nga spitali dhe ndodhen të sigurt në shtëpi.

Postimi:

“Jemi të sigurt dhe jemi në shtëpi. Faleminderit për të gjitha fjalët dhe lutjet tuaja të mira. Ju dua të gjithë”, shkruan Arbana ku shihet teksa përqafon me djalin e saj.

 


Shtuar 3.01.2024 12:40