Ka sërish gol në supersfidën, Napoli-Inter (VIDEO)

Pas dy shtyllave në pjesën e parë dhe autogolit të pësuar, Interi ka reaguar menjëherë në pjesën e dytë duke gjetur golin me Christian Eriksen.

Danezi ka gjetur një gol të bukur në kufi të zonës së rreptësisë pasi topi i krosuar nga Lautaro Martinez është kthyer në këmbët e tij nga mbrojtja e Napolit.

Shtuar 18.04.2021 22:04