Ja si do të jetë moti për ditën e dielë

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak parashikon se dita e diel do të karakterizohet nga mot i paqëndrueshëm.

Sipas SHMU, moti parashikohet i vranët në të gjithë territorin shoqëruar me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët deri mesatar në formën e shtrëngatave.

Gjithashtu në orët e drekës dhe pasdites lokalisht nuk do të mungojnë intervalet me diell.


Shtuar 14.11.2021 00:10