Italiani gjendet pa shenja jete në dhomën e një hoteli në Kamëz

Një 71-vjeçar nga Italua është gjetur mëngjesin e sotëm pa shenja jete në një hotel në Kamëz.

Trupi i pajetë i A.S., është gjetur nga shërbimi i hotelit dhe nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Paraprakisht dyshohet se italiani ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Shtuar 8.12.2021 08:31