Ishte duke peshkuar dje, gjendet sot trupi i pajetë i peshkatarit në Pustec (FOTO LAJM)

Gjendet trupi i pajetë i peshkatarit 45-vjeçar Stavri Vasilovski.

Kujtojmë se ai ishte duke peshkuar në liqenin e Pustecit, së bashku me vëllain dhe një të afërm, para se të ndërronte jetë, mbrëmjen e djeshme.

Gjetja e trupit është bërë nga polumbarët të cilët kanë krehur zonën përrëth.

Vasilovski ishte babai i dy fçmijçve./albeu.com


Shtuar 5.09.2021 17:41