Ish-drejtuesi i prokurorisë së Tiranës merret i pandehur, për çfarë akuzohet Petrit Fusha

Prokuroria e Durrësit merr te pandehur Petrit Fushën ish-drejtues i prokurorisë së Tiranës.

Sipas burimeve, Fusha akuzohet për fshehje dhe deklarim të rremë të pasurisë.

Gjithashtu mësohet se fillimisht dosja ishte në SPAK më pas u kalua në kompetencë të Durrësit./albeu.com/