Ironizon Rama: Nëse duan 2 seli jemi të gatshëm t’i ndihmojmë, prisni se po vjen dhe një i 3-të (VIDEO)

Duke komentuar edhe me ironi atë që ndodhi dje në Selinë e Partisë Demokratike, Kryeministri Rama tha se është i gatshëm t’i ndihmojë të dyja palët duke i dhënë dy godina.

“Nëse duan 21 seli përkohësisht t’i ndihmojmë”, tha Rama.

Kryeministri nuk ka lënë pa përmendur edhe Ilir Metën.

“Nuk janë 2 por 3, prisni se do të futet dhe i treti në këtë mes”, u shpreh ai. /albeu.com/


Shtuar 9.01.2022 13:08