Irma Libohova e tronditur nga ngjarja në Fier: I gjori djalë ç’i kanë parë sytë

Opinioni publik është tronditur një ditë më parë nga ngjarja e rëndë në Fier, ku një 38-vjeçar ka rrëmbyer dhe më pas ka vrarë fëmijët e fqinjit të tij.

Lidhur me këtë ngjarje të tmerrshme kanë reaguar shumë personazhe të njohur të ekranit shqiptar, ku dënojnë aktin e rëndë dhe disa prej tyre madje kërkojnë dënimin me vdekje.

Së fundmi këtyre reagimeve i ësht% bashkuar edhe Irma Libohova.

“Kur dhembja tejkalon kufijte e logjikes s’gjej dot asnje fjale”PSEEE” Pse o kriminel pse? I gjori djale c’i kane pare syte😭Po nena, babai ?Uhh!!😭U prehsh ne paqe engjell i vogel!”, shkruan Irma.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Irma Libohova (@ilibohova)


Shtuar 17.11.2021 14:01