Incident në samitin e “Open Balkan”, thyhet gota, Rama: Syri i keq, e ka të pamundur të marrë veten (VIDEO)

Një incident është regjistruar në samitin e “Open Balkan” që po zhvillohet në Tiranë te Pallati i Brigadave. Ndërsa po fliste Oliver Varhelyi, në tokë ka rënë një gotë dhe është thyer.

Rama tha se është syri i keq.

“U thye një gotë, në traditën tonë, syri i keq sa mori një goditje, pa mundur të marrë veten”, tha Rama./albeu.com

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu.com (@albeucom)


Shtuar 21.12.2021 10:19