Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi “sfidojnë” gjumin e mëngjesit, shfaqen të përqafuar në natyrë (FOTO LAJM)

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, e ka nisur ditën e sotme nën shoqërinë e bashkëshortes së tij, kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi.

Meta dhe Kryemadhi kanë shkrepur një fotografi në natyrë, të cilën presidenti e ka postuar në faqen e tij në Facebook.

Të dy shfaqen të veshur sportiv dhe të përqafuar.

“Ju urojmë një fundjavë të mbarë!”, shkruan Meta krahas fotografisë./albeu.com/


Shtuar 26.02.2022 09:13