IKMT rifillon aksionet në jug, shemben ndërtesa pa leje në Finiq (VIDEO)

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) ka rifilluar aksionin në jug për prishjen e objekteve të skualifikuara nga procesi i legalizimit.

Ditën e djeshme, aksioni është përqendruar në subjekte pranë detit dhe në prishnjen e një kalcetoje në Metoq.

Ditën e sotme, fadromat e IKMT kanë shembur objekte në fsgatin Vrion , Finiq./albeu.com


Shtuar 3.11.2021 15:32