I veshur me bluzën e Kombëtares dhe nën ritmin e muzikës, argëtohet Duka (VIDEO)

Dje në mbremje Komëtarja shqiptare u shktarrua 5-0 ndaj Anglisë për Kualifikueset e Kupës së Botës 2022.

Në rrjet janë publikuar disa pamjet ku kreu i FSHF-së Arman Duka dëfrehet mes muzikës tallava, balerinave, dhe hedhjes së parave.

Video i përket udhëtimit në Bjellorusi, teksa Duka i veshur me fanellen e Shqipërisë ulet në gjunjë duke duartokitur mes ritmit të muzikës dhe balerinave.

Ndërkohë, të pranishëm në festën ishin edhe deputeti i PD-së, Enkelejd Alibej dhe Koço Kokëdhima. /albeu.com/


Shtuar 13.11.2021 12:11