I iku policisë dhe u përplas me një makinë në shpejtësi, aksident i frikshëm në Vlorë

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë, ku është plagosur rëndë një shtetas.

Burimet bëjnë me dije se një makinë me dy shtetas nuk I është ndaluar policisë rrugore.

Gjatë ndjekjes, makina në fjalë ka pësuar aksident duke u plagosur njëri prej pasagjerëve.

Mësohet se policia ka shoqëruar në spital të plagosurin, identiteti I të cilit ende nuk dihet. /albeu.com/


Shtuar 12.06.2021 17:47