I grabitën shtëpinë por e pësojnë keq, ja si hajdutët hyjnë në banesën e Diletta Leotta (VIDEO)

Policia shkatërroi një bandë hajdutësh të specializuar në vjedhjet e apartamenteve luksoze në qendër të Milanos, shkruan Albeu.com.

5 persona janë paditur për vjedhje nga vetë gazetarja e sportit, Diletta Leotta verën e kaluar.

Në pamjet shihen 5 persona që hyjnë në apartament dhe më pas zbresin nga ballkoni duke hyrë përmes dritares, ndërsa e gjithë skena u filmua nga kamerat e sigurisë. /albeu.com/

Shtuar 2.04.2021 11:04