I dënuari për vrasje dhunon policin në burgun e Drenovës (EMRAT)

Një incident është regjistruar në burgun e Drenovës, ku një i burgosur ka dhunuar një polic.

Osman Vani, i cili është i dënuar për vrasje, ka goditur punonjësin e policisë, Erion Cekici.

Mësohet se Çekiçi ka marrë vetëm dëmtime të lehta dhe nuk ka probleme serioze.

Ndërkohë, materialet i kaluan prokurorisë për veprime të mëtejshme. /albeu.com


Shtuar 1.02.2023 12:05