Hidhet shorti i Kupës së Botës, këto janë përballjet (FOTO LAJM)

U hodh shorti i fazës play-off të Kupës së Botës.

Italia dhe Portugalia janë rreshtuar në një grup, atje ku njëra nga këto dy kombëtare nuk do të jetë pjesë e këtij kompeticioni të madh

Këto janë përballjet që do të zhvillohen:
Gjysmëfinalet e play-off do të zhvillohen me 24 mars 2022.

Finalja e play-off-it do të zhvillohen me 29 mars 2022. /albeu.com/

 

 

 

 


Shtuar 26.11.2021 17:26