Hetuesit mbërrijnë në vendgjarje, po punojnë për zbulimin e shkaqeve të zjarrit në spital (VIDEO)

Hetuesit kanë mbërritur në spitalin e djegur të Kovidit në Tetovë dhe po hetojnë për shkaqet e zjarrit.

Deri tani numri i viktimave të konfirmuara është 14, ka njoftuar Prokuroria Publike. /albeu.com/


Shtuar 9.09.2021 09:57