Hazard nuk i ndahet zemra nga Chelsea, feston kualifikimin e Bluve dhe kritikohet nga tifozët (FOTO LAJM)

Chelsea është kualifikuar në finalen e Ligës së Kampionëve, pasi ka mundur Real Madridin 3-1 me rezultat të përgjithshëm.

Megjithatë, në përfundimin e ndeshjes Eden Hazard është parë shumë i buzëqeshur duke “festuar” me ish-skuadrën e tij.

Belgu ka përshëndetur ish-shokët e skuadrës dhe është kritikuar nga shumë tifozë për këtë veprim.

Shtuar 5.05.2021 11:05