Gruaja rreh burrin në mes të Sarandës, asnjë nuk ndërhyn (VIDEO)

Një sherr mes dy personave është shënuar në një park të Sarandës. Siç duket edhe nga pamjet e mëposhtme të publikuara nga “JOQ”, duket momenti kur një burrë dhe një grua konfliktohen dhe rrihen në mes të rrugës.

Nuk dihet ende arsyeja e sherrit apo nëse të dy kishin ndonjë lidhje me njëri-tjetrin, por nga video duket se askush nuk i ndaU dhe nuk dihet sesi ka përfunduar përplasja mes tyre.

Shtuar 15.09.2022 22:41