Godet Çim Peka: Basha dhe Bardhi më erdhën në zyrë për të më dhënë lekë

Pas sulmeve të Gazment Bardhit, që deklaroi se Syri Tv financohet nga Berisha, ka reagur drejtuesi i kësaj media, Çim Peka.

Ai ka thënë se televizioni nuk financohet nga Berisha dhe se do të padisë Bardhin për deklaratën e bërë.

Ai shtoi se Bardhi dhe Basha janë personat e vetëm që kanë vajtur në zyrën e tij, për të dhënë donacione, por janë larguar dhe kanë mashtruar…

“Dy njerëz më kanë ardhur në zyrë për donacione dhe kanë ikur pa dhënë gjë. Dy mashtrues.

Më kanë sjellë edhe 10 pllaka gipsi, një deputet i zotit Basha.

Kjo gjë zgjidhet me gjykatë”, tha ndër të tjera Peka.


Shtuar 8.01.2022 23:28