Gjyshi 90-vjeçar merr dhuratë fanellën e ekipit të zemrës, momenti kur shpërthen në lot (VIDEO)

Ai mbush 90 vjeç dhe merr dhuratën më të mirë që dikush mund t’i bëjë: fanellën e skuadrës së tij, Atlético Madrid.

Reagimi i këtij gjyshi mbështetës prej kohësh të colzoneros u bë viral, rastësisht pas fitores së madhe 3-1 të skuadrës së Diego Simeone në derbin kundër Realit të “urryer” të dielën e kaluar.

 

 


Shtuar 26.09.2023 10:07