Gjithçka gati, FSHF publikon VIDEO-n nga dhomat e zhveshjes

Kur na ndajnë më pak se dy orë nga fillimi i sfidës mes Shqipërisë dhe Ishujve faroe, ndeshaj efundit kualifikuese për Euro 2024, duket se gjithçka është gati.

FSHF ka ndarë një video nga dhomat e zhveshjes ku gjithçka duket perfekte.

Kuqezinjtë kanë arritur të sigurojnë kualifikimin në Europian, por sonte do të luajnë për ta mbyllur të parët në grup.


Siç shihet edhe në video, fanelat e fubtbollistëve dhe gjithçka tjetër ëhstë gati, tashmë presim që vetëm festa të nisë.


Shtuar 20.11.2023 18:59