Gjendet pa shenja jete një i moshuar në Elbasan

Një i moshuar është gjetur pa shenja jetë në Elnasan, raporton Albeu.com.

Mësohet se ai është gjetur pa jetë në tualetet publike të qytetit, ndërsa nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhunë.

Paraprakisht dyhsohet se shkqet e vdekjes kanë qenë natyrale.

Njoftimi i policisë:

Elbasan/ Informacion paraprak

Më datë 25.09.2021, rreth orës 12:30, në banjot publike në sheshin “Gensher”, Elbasan, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetasi Q.S., 74 vjeç, banues në Elbasan.

Nga hetime paraprake dyshohet se shtetasi ka ndëruar jetë nga shkaqet natyrale.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./albeu.com


Shtuar 25.09.2021 13:56