Gjendet i burgosur në Hagë, Thaçi nuk harron dhe uron të ëmën për ditëlindje (FOTO LAJM)

Ish-Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka uruar të ëmën e tij për ditëlindje pavarësisht se ai ndodhet në paraburgim në Hagë.

Djali i Thaçit, Endri ka publikuar një foto në rrjete sociale të gjyshes së tij teksa flet në telefon me ish-kreun e shtetit kosovar.

“Urimi më i dashur për ditëlindjen e saj. Gjyshja me babin”, ka shkruar djali i Thaçit. /albeu.com/


Shtuar 4.08.2021 20:27