Futbollistët veshin fanellën dhe dalin hapur kundër Superligës Europiane (FOTO LAJM)

Lojtarët e Leeds na kanë befasuar në prag të përballjes ndaj Liverpoolit.

Futbollistët gjatë ushtrimeve fizike kanë veshur një fanellë speciale duke dalë hapur kundër Superligës Europiane.

Liverpool është një nga 12 klubet që shpallën pjesëmarrjen në Super League.


Shtuar 19.04.2021 23:39