Fqinja e nënës së Pirro Dhimës: Jetonte vetëm, kishte tre ditë e vdekur

Ditën e sotme është gjetur e pajetë  në Himarë, nëna e kampionit shqiptar të boksit Pirro Dhima për Greqinë.

Ajo u gjet pa shenja jete pranë kazanëve të rakisë, dhe trupi kishte filluar të dekompozohej.

Fqinja e Lefterie Dhimës, në një proncocim për mediat tha se, e moshuara jetonte vetëm dhe kishte tre ditë që kishte vdekur.

“Kishte tre ditë. E kanë gjetur gjitonët, Sot e mësova, Kishte tre ditë. Ajo jetonte vetëm vetëm”, shprehet e moshuara./albeu.com

 

 


Shtuar 1.10.2021 13:45