FOTO/ U vra nga një sulm terrorist në veri të Kosovës, mbahen në Tiranë homazhe në nder të efektivit Afrim Bunjaku

Te sheshi “Nënë Tereza” në Tiranë u mbajtën homazhe në nder të efektivit të vrarë në veri të Kosovës, Afrim Bunjaku.

Qytetarët shihen të mbuluar me flamujt e Shqipërisë, Kosovës dhe UÇK-së, ndërsa në tokë janë ndezur qirinj në kujtim të tij.

Numri i pjesëmarrësve ishte i lartë dhe ndër ta ishte edhe ambasadori i Shqipërisë në Kosovë./Albeu.com


Shtuar 25.09.2023 19:35