Formacionet zyrtare, Dortmund-City

Një përballje mjaft e bukur pritet të jetë ajo mes Dortmund dhe Man City.

Anglezët e fituan 2-1 takimin  e parë, por gjithçka mbetet e hapur.

Formacionet zyrtare:

DORTMUND: Hitz; Morey, Akanji, Hummels, Guerreiro; Emre Can, Dahoud, Bellingham; Reus, Haaland, Knauff

MANCHESTER CITY: Ederson; Walker, Stones, Rúben Dias, Zinchenko; De Bruyne, Rodri, Gundogan; Mahrez, Bernardo Silva, Foden.

Shtuar 14.04.2021 20:09