Enkel Demi: Kur ishim të vegjël e kam rrahur Ramën

Moderatori Enkel Demi i ftuar mbrëmjen e sotme në As Pro as Kundër, ka deklaruar se kur ishin të vegjël mblidheshin një grup djemsh dhe e rrihnin kryeministrin Edi Rama.

Sipas Demit, ata janë rritur bashkë pasi kanë jetuar në një lagje.

Ai gjithashtu ka shtuar, se tashmë që janë rritur Rama po merr hak.


Shtuar 11.03.2021 22:01