EMRI/ Rrëmbeu dhe groposi 8 vjeçarin, 38-vjeçari nuk e kishte për herë të parë rrëmbimin e fëmijëve (VIDEO)

Klodian Calamani është 38-vjeçari i tmerrshëm i Fierit që ditën e sotme rrëmbeu dhe groposi një fëmijë 8 vjeç.

Autori mësohet se nuk është hera e parë që rrëmben fëmijë, pasi dhe më herët kla rrëmbyer një vajzë por fatmirësisht nuk e ka vrarë.

Fati ishte tragjik për 8-vjeçarin që u rrëmbye sot./albeu.com/