EMRI/ Mbytet pushuesi nga Kosova në plazhin e Velipojës

Një pushues në plazhin e Velipojës në Lezhë është mbytur duke notuar në det. Mësohet se Murat Hyseni 76-vjeç ishte nga Ferizaj i Kosovës.

Trupi i tij është nxjerrë në breg nga rojet bregdetare dhe pushuesit e tjerë që ndodheshin aty.

Vijon…

Shtuar 3.07.2021 12:04