EMRI/ Luftonte me COVID-19 prej ditësh, vdes polici në Shkodër (FOTO LAJM)

COVID-19 i ka marrë jetën efektivit të Policisë Rrugore, Gëzim Gilaj.

Gëzim Gilaj, ka ndërruar jetë mbrëmë, i cili ndodhej i shtruar në reanimacion në Shkodër.

Efektivi kishte disa ditë që ishte i shtruar në spital për shkak të komplikacioneve nga COVID-19 , por nuk ka mundur dot të mposhtë betejën e tij me virusin.

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shënuar 7 viktima dhe 647 raste të reja për shkak të COVID-19.  /albeu.com

 


Shtuar 1.10.2021 18:46