EMRI/ Gjendet pa shenja jete 60 vjeçarja në Elbasan, jetonte në gjendje të mjerueshme

 Është gjetur pa shenja jete në Elbasan 60 vjeçarja Dashamira Dokle, e cila jetonte në gjendje të mjerueshme në lagje Kala.

Mesohet se organet kompetente nuk vepruan ndaj situatës së saj dhe e lanë të ndërronte jetë në banesën e shkatërruar.

Policia është në vendngjarje pasi është telefonuar nga mbesa e Dashamirës./albeu.com