EMRAT/ Plagosen me armë zjarri dy të rinj të Tiranë

Mesnatën e djeshme janë plagosur me armë zjarri dy të rinj në Tiranë, te “Mbikalimi i Qafë-Kasharit”.

Të plagosur kanë mbetur Enis Sanxhaku 20 vjeç dhe Noa Mato 19 vjeç, të cilët po marrin trajtim mjekësor në spital.

Janë ngritur pika kontrolli në të gjitha hyrje-dalje të Tiranës dhe vijon kontrolli i zonës me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 00:05, tek “Mbikalimi i Qafë-Kasharit”, në rrethana ende të paqarta dyshohet se janë plagosur me armë zjarri shtetasit E. S., 20 vjeç dhe N. M., 19 vjeç, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Janë ngritur pika kontrolli në të gjitha hyrje-dalje të Tiranës dhe vijon kontrolli i zonës me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes./albeu.com

 

 

Enis Sanxhaku

Noa Mato


Shtuar 17.09.2021 08:02