Emrat e 3 personave të vrarë në Gllogjan, përveç shoferit, viktimë ka mbetur një vajzë dhe një 17-vjeçar (VIDEO)

Në mbrëmjen e së premtes tre persona kanë mebtur të vrarë në Gllogjan të çit.

Një autobus që po transportonte nxënës është sulmuar me armë zjarrë ku ka mbetur i varë shoferi dhe dy të tjerë.

IndeksOnline ka siguruar emrat e viktimave.

Ata janë; G. Gj shoferi, L.H dhe G.M.  Përveç shoferit mbetën të vrarë një vajzë dhe një djalë. Mësohet se djali është 17-vjeç. /albeu.com/


Shtuar 26.11.2021 20:48